- Suosittelemme
- Muut ovat tilanneet myös näitä
Tuote lyhyesti
Tuote lyhyesti
- 4 lokeroa
- Naarmuttamaton sisäpinta
- Nahkajäljitelmää
Tuoteominaisuuksia
Tuoteominaisuuksia
Malli:
Kulmikas
Verhoilun materiaali:
Sisäpinta 100 % polyesteriä
Väri:
ruskea
Korkeus:
11 cm
Leveys:
15 cm
Syvyys:
9 cm
Tuotteen kuvaus
Tuotteen kuvaus
Lokerikko mm. kauko-ohjainten ja silmälasien säilyttämiseen. 4-lokeroinen, pyörivä lokerikko on käteväkäyttöinen ja sen sisäpinta on vuorattu pehmeällä mokkajäljitelmällä. Ulkopinta nahkajäljitelmää. Mitat n. 15 x 9 x 11 cm.
- Tuotearviot
Lokerikko is rated out of 5 by 4.
Rated 5 out of 5 by 66 pike from lokerikko siisti kauniin värinen ja yllättävän pieni ja siro,silti kaikki mahtuu ,sopii tyylikkäämmällekin pöydälle
Date published: 2019-11-22
Rated 4 out of 5 by Sirpa 2017 from Lokerikko Käytännöllinen, kuvassa näytti isommalta mutta olikin sironpieni.
Date published: 2019-03-04
Rated 5 out of 5 by Elena Lukkonen from mahtava Ostin toisen kaverille lahjaksi koska itsellami samanlainen käytössä reilu kaksi kuukautta ja olen hyvin tyytyväinen.
Date published: 2015-03-31
Rated 4 out of 5 by Tarja V from Todella käytännöllinen Käytännöllinen ja hyvän värinen, nyt ei tarvitse etsiä kaukosäätimiä kauempaa.
Date published: 2015-03-30